Müşterinizin TC Kimlik No'sunudan güncel numarasına SMS göndermek istemez misiniz? TCKN Telefon No Sorgulama & Doğrulama Yeteneği

Müşterilerin T.C. kimlik numarası karşılığında, operatör rehberine kayıtlı hat listesinden eşleşen operatör cep telefon numaralarına bilgilendirme amacıyla SMS gönderiminin yapılmasını sağlayan taahhütlü bir servistir.

İşyeri ve Kurumlar, herhangi bir erişim numarası bulunmayan ve ulaşamadıkları müşterilerine TC Kimlik Numarası üzerinden güncel numaralarına SMS gönderebilecekler.​​​​

Hangi Kurumlar için idealdir?

Hukuk Büroları : İcra dosyalarınızda erişim bilgisi bulamadığınız kişilere TC Kimlik No SMS ile davet bilgisi gönderebilirsiniz.

Finans ve Sigorta: Telefon numarası değişikliği veya benzeri nedenlerden dolayı ulaşamadığınız müşterilerinize yeni teklif ve davetlerde bulunabilirsiniz.

Kamu Kurumları: Telefon numarası değişikliği veya benzeri nedenlerden dolayı ulaşamadığınız vatandaşa hatırlatma ve uyarı mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

Püf noktaları Nelerdir?

TC Kimlik No SMS, sadece Rehbere Kayıtlı olan Turkcell numaralarına gönderebilirsiniz.(Başarım oranı ortalama %40'dır.)

Eğer aynı kişi üzerine birden fazla numara varsa ister tüm numaralarına isterseniz sadece kapağa kayıtlı 1 numarasına gönderebilirsiniz.

TC Kimlik No ile SMS ile kurumsal numaralara SMS gönderemezsiniz.

Sadece Başarılı Mesajlar ücretledirilir, Numarası bulunmayan veya ulaşmayan mesajlar için ücret ödemezsiniz.