REHBER YÖNETİMİ

Kurumsal ve Bireysel Rehberlerinizi operasyonel olarak gruplayabilir, yönetebilir, mail ve sms ile kampanyalarınızı yönetebilirsiniz.

EKİP YÖNETİMİ

Satış ve operasyon ekiplerinizi IOS ve Android app destekleri ile yönetebilir, satış ve diğer operasyonlarınızı kolaylaştırabilirsiniz.

GÖREV YÖNETİMİ

Günlük görev ekleyebilir, zamanlayabilir periyodik olarak oluşturabilirsiniz. Ekibinize görevler atayabilir ve iş takibini sağlarsınız.

AKTİVİTE & RANDEVU

Tüm Aktivite ve randevularınızı takvim uygulaması ile yönetebilirsiniz. Anlık hatırlatmalar ile Asist CRM size asistanlık yapacaktır.

ANLIK MESAJLAŞMA

Asist CRM kendi altyapısını kullandığı anlık mesajlaşma özelliği ile ekibiniz arasında daha etkili bir iletişim sunmaktadır.

TEKLİF YÖNETİMİ

Satış süreçlerinizi yönetebilir yeni müşteri kazanımlarınızı, aylık, günlük, dönemsel olarak izleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

STOK VE DEPO YÖNETİMİ

Ürünlerinizi ve stoklarınızı yönetebilir depolarınıza giriş ve çıkış fişleri oluşturabilirsiniz.

Dosya YÖNETİMİ

Tüm modüller ile entegre EBYS (Elektronik Belge Yönetim Sistemi) ile sözleşme, fatura, teklif, müşteri evrakları, raporlar, teknik dokümanları tek bir yerden yönetebilirsiniz.

Whatsapp Entregrasyonu

Whatsapp Şikayet ve talep hatlarınızı ekranlar üzeirnden yönetebilir mesajlarınızı gruplayıp operasyona aktarabilirsiniz.

Satın Alma YÖNETİMİ

Kurumunuza almış olduğunuz tüm hizmet ve ürünleri satın almanın tüm süreçleri ile takip edebilir ve talep ve onay mekanizması ile yönetebilirsiniz.

Saha YÖNETİMİ

Saha da bulunan satış veya operasyon ekiplerinizi yönetebilir, yol planı çizebilir, gün içerisinde nerelerde bulunduklarını raporlayabilirsiniz.